1 /قابل توجه :
از آنجائیکه مؤسسه نورگستر گلها دارای مدیریت های متفاوتی می باشد مدیران مجرب و متخصص در هر رشته افراد لایق و کارآمد در فعالیت خود را جذب و تحت عنوان مدیریت های تخصصی در همان رشته به کار می گمارند و چنانچه در فایل هریک از مدیریت های مؤسسه وارد شوید کلیه ی مطالب منعکس شده در آن فایل را صد در صد تخصصی مشاهده خواهید نمود.
از باب مثال در بخش گالری از مدیریت IT عکس هایی را ملاحظه خواهید نمود که صرفاً متعلق به فعالیت های IT می باشد و چنانچه در فایل مدیریت حقوقی وارد شوید در بخش گالری عکس ها و مقالات و موضوعات مرتبط با فعالیت های حقوقی را دیده و با اعضاء آشنا می شوید و هذا از این قس
2-اهداف
مابراین عقیده هستیم که دنیا روز به روز در حال پیشرفت و دگرگونی است و از آنجائیکه مدیران لایق از عمر خود ( این هدیه ی منحصر به فرد خداوند تبارک و تعالی به بشر ) به نحو شایسته ای استفاده می نمایند حاضر نمی شوند حتی لحظه ای را بی بهره گذاشته و عمر را به بطالت بگذرانند فلذا همواره در این تلاش هستیم که نادانسته ها را بیاموزیم و آموخته های خود را به دیگران منتقل نماییم. از طرفی دیگر مدیران شایسته می دانند دنیای امروز برای اجرای هر پروژه ای نیاز به متخصصین فراوانی در رشته های گوناگون دارد و جذب، سپس ارزیابی و اطمینان نمودن تا واگذاری بخشی از کارهای خود به هر فرد متخصص ،مستلزم وقت گذاشتن و صرف هزینه های مادی و معنوی بسیاری است.
بند1-از این رو ما در صرف این هزینه ها اعم از مادی و معنوی کلیه متخصصین را، در رشته های متفاوت ،در زیر چتر متخصصین خانواده ی خود اما در یک مجموعه، به نام مؤسسه مشاوره ای نورگستر گلها شناسایی و گرد هم آورده ایم، تا آنان که از اتلاف وقت حذر می نمایند، بتوانند هر آنچه را که خوبان جدا از یکدیگر دارند را یکجا تقدیم داشته و حداقل آنکه بصورت کلی یا جزئی متخصصین و تحصیل کرده های مورد نیاز هر فرد را به آنها معرفی نماییم.
بند2-آنچه تأثیر بسزا و مهمی در پیشرفت کنونی بشر داشته است روح بلند پرواز و آرزوهای بلندی است که بشر با سعی و تلاش اندیشمندان متفاوت و در طول ایام متمادی حاصل نموده است فلذا در این امر تجربه نقش مهمی را ایفا می نماید که چیز دیگری جای آن را نمی گیرد .
در این راستا ما تلاش می نماییم تا تمامی این نیازمندی ها در غالب مقالات علمی ، تالار گفتگو ، آموزش ، مشاوره، عکس ، تاریخ و ... را یکجا جمع آوری نموده و تقدیم شما خوبان نماییم.
-چه کسی است که عصر حاضر را بدون ارتباطات بتواند ترسیم نماید، در عصر حاضر ارتباطات دیگر میان دوستان و اقوام و حتی همشهری و ملیت، پا را فراتر نهاده تا اقصی نقاط جهان اهمیت خود به تصویر کشیده است. آنچه دیگران در ارتباطات ناسالم و نا شایسته برای خود تعریف نموده اند در برقراری ارتباطات ما جایگاهی ندارد ، این ارتباطات را در یک ارتباط سالم و علمی ، مذهبی ، اجتماعی، ... می دانیم و بر این عقیده هستیم که این ارتباطات نه تنها نباید بشر را به عقب برگرداند بلکه زمینه های رشد و تعالی انسانها را در زمینه های مادی و معنوی فراهم نماید.
در همین راستا ما تلاش می نماییم تا هرکس ارتباطات صحیح خود را برپایه درستی و راستی، خوب اندیشیدن و خوب گفتن و خوب رفتار نمودن برقرار نمایند. پس چت کردن یا ارسال ایمیل و سایر خدمات رایانه ای برای برقراری این گونه ارتباطات را فراهم می نماییم تا دست در دست یکدیگر مجهولات بشری را حل و بر معلومات انسانها بیافزاییم. ایران اسلامی این افتخار را دارد که از حدود دو هزار و ششصد سال پیش تا کنون برطبق منشور کورش برده داری را جرم می دانست و همه ی انسانها را بدون توجه به رنگ پوست و نژاد آنها در برابر قانون، یکی می دانست در حالی که در بعضی از نقاط جهان حتی آدم خواری به روش پختن و خوردن انسانها رواج داشته است. همچنین ایران با پذیرفتن دین مبین اسلام این افتخار را دارد که با جرئت اظهار نماید که در حدود 300 سال پیش تا کنون به هیچ کشوری تعارض یا حمله نظامی ننموده است و در طول 8 سال دفاع مقدس با اینکه بارها و بارها زمینه ی فتح بغداد و شهرهایی از جمله بصره میسر بود، ایران، هرگز در پاسخ به تجاوزات رژیم بعث عراق به این موضوع فکر نکرد بلکه خود در عملیات های بسیاری عقب نشینی نمود تا تاریخ بین ما و جنگ افروزان قضاوت نماید.
4-کشورهای زیادی در مراکز و مؤسسات دولتی یا خصوصی فعالیت های افراد متخصص را رده بندی نموده و شرکت ها و افراد از امتیازات آن رده بندی استفاده می نمایند اما امروز که ایران اسلامی از چنگ مستکبرین شرق و غرب عالم رها و آزاد شده است در کمال تعجب و تأثر این گونه مؤسسات بسیار کم و ناپیدا شده اند به گونه ای که از باب مثال در مبحث وکلای رسمی دادگستری با آنکه حداقل دادسراها و دادگاه های متفاوتی به جرائم رسیدگی می کنند، مانند دادگاههای خانواده، جرائم جزائی، دادسراها، دادگاه انقلاب، سازمان قضایی نیروهای جمهوری اسلامی و امثالهم شکل و ساختاری مختص به خود گرفته اند اما هنوز وکلای رسمی دادگستری به صورت تخصصی در رشته های متفاوت تقسیم نشده اند و همچنان به روش سنتی یک وکیل پایه یک دادگستری در کلیه جرائم ذکر شده قبول وکالت نموده و خارج از این امر که موضوع مطرح شده در تخصص وی می باشد یا خیر قبول وکالت می نمایند و حتی قدمت وکالت یک وکیل هیچ تأثیری در رده بندی آنها نداشته و نخواهد داشت ما تلاش می نماییم تا هر متخصص در حیطه کاری خود فعالیت نماید و افرادی را به شما معرفی می نماییم که تجربه کاری در موضوع مطروحه داشته باشند
5-دنیای اینترنت دنیای جدیدی است که جای خود را در تمامی کشورهای دنیا باز نموده است و حال هر کس هر چقدر از آن اطلاع دارد یا ندارد چیزی از اهمیت دنیای اینترنت نمی کاهد متأسفانه همواره افراد پلید با اهداف نا مبارک و نا میمون، خود سعی در تصرف نمودن این دنیای مجازی دارند. پس هنگامی که بشر برای رفع نیازمندی های خود پا به عرصه دنیای اینترنتی می گذارد چه بسا با همان نا پاکی ها روبه رو شده و شاید هم در کمال تأسف به جای بهره برداری صحیح جذب مسائلی می شود که نه تنها او را از رسیدن به کمالات باز می دارد ، انسان را در حد موجودات بسیار بی ارزش، پایین می آورد پس همه ی تلاش ما این است که همه خوبی های دنیای اینترنت را به شما ارائه نمائیم اما دروازه های ورودی مجموعه خود را به همه زشتی ها و ناپاکی ها بسته و چنانچه عضوی نا پاک ،دانسته یا ندانسته پا به دنیای کثیف اینترنت بگذارد برای همیشه از این سایت و خدمات مؤسسه محروم خواهد گردید.

Skip Navigation Links.
Collapse انواع سرگرمیانواع سرگرمی
انواع مجله زیبایی
انواع بازی های رایگان و آنلاین
Expand انواع داستان های کوتاه و آموزندهانواع داستان های کوتاه و آموزنده
انواع دکوراسیون
انواع رازهای موفقیت
Expand انواع شعرانواع شعر
انواع متون زیبا
انواع متون کوتاه و آموزنده
انواع مجله های آشپزی
انواع مجله های مرتبط با بهداشت و سلامت
انواع مطالب جالب روز
تقویم تاریخ روز
خانواده ها و انواع ازدواجهای رایج
Expand طالع بینیطالع بینی
طنز
عناوین انواع روزنامه های روز
Expand فایل صوتیفایل صوتی
مثل آباد
Collapse تاریخیتاریخی
دانستنی ها
Collapse تریبون آزادتریبون آزاد
Expand اجتماعیاجتماعی
اقتصادی
سیاسی
Expand فرهنگیفرهنگی
Collapse سایت هم سرائیسایت هم سرائی
آموزش در سایت هم سرائی
اشعار سایت هم سرائی
نویسندگی در سایت هم سرائی
هم سرائی چیست؟
Collapse سینماسینما
سینمای آماتور
سینمای حرفه ای
Collapse مذهبیمذهبی
Expand دانستنی های قرآندانستنی های قرآن
دعاها
Expand زیارتنامه هازیارتنامه ها
Expand شیعهشیعه
Collapse مقالات مرتبط با گالری عکسهامقالات مرتبط با گالری عکسها
Expand  ورزش ورزش
Expand ارزشهاارزشها
Expand افراد و شخصیتهاافراد و شخصیتها
Expand انتخاباتانتخابات
Expand برترین ها ، بهترینها و زیباترین ها برای مسابقات و اخذ مدال و جایزهبرترین ها ، بهترینها و زیباترین ها برای مسابقات و اخذ مدال و جایزه
Expand حیواناتحیوانات
Expand خبار ، موضوعات ، و مراسمات داخلی مؤسسه و وابستگانخبار ، موضوعات ، و مراسمات داخلی مؤسسه و وابستگان
Expand دیدنیهادیدنیها
Expand رزمندگان 8 سال دفاع مقدس در جبهه های نبرد حق علیه باطلرزمندگان 8 سال دفاع مقدس در جبهه های نبرد حق علیه باطل
Expand شهرهای ایرانشهرهای ایران
Expand عجائب جهان،عجیب تر از عجائب جهانعجائب جهان،عجیب تر از عجائب جهان
Expand فعالیتهای فرهنگیفعالیتهای فرهنگی
فناوری اطلاعات
Expand گوناگونگوناگون
Expand مشاهیر ایرانمشاهیر ایران
Expand کتب و ادعیه های آسمانی و قرآن مجیدکتب و ادعیه های آسمانی و قرآن مجید
Collapse هم سرائیهم سرائی
آموزش
اشعار هم سرائی
بخش نویسندگی
سایت هم سرائی